Ücretsiz Siber Güvenlik Ön Değerlendirme Kontrolü

BT ve bulut çözümlerindeki gelişmeler büyük faydalar sağlamakla birlikte, BT sistemlerine dönük istenmeyen saldırıların yapılması fırsatı da sağlamaktadır. Sistemlerin korunması, sürekli çalışır durumda olması ve sistem kullanıcılarının niteliklerini güvenlik boyutunda sağlamak için bir siber güvenlik stratejisi oluşturulması kaçınılmaz bir zorunluluktur.

 

ASSA, organizasyon yapısına uygun bir biçimde özelleştirilmiş siber güvenlik danışmanlığı ve teknik hizmetleri aracılığıyla sizler için siber risk değerlendirmesi yaparak üst düzey siber güvenlik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. ASSA,  sadece güvenlik açığı değerlendirmeleri ve sızma testleri gibi tekniklerle değil bütüncül bir yaklaşımla siber risk değerlendirmesi gerçekleştirmektedir.

 

BT uzmanlarından oluşan ekibimiz, kuruluşunuzun mevcut siber güvenlik stratejisini teknik olarak değerlendirerek, sisteminize dair zayıf ve güçlü yönleri tespit etmektedir. Siber güvenlik danışmanlık sürecinin en önemli parametresi birlikte çalışmak ve elde edilen sonuçları birlikte değerlendirmektir. Kuruluşunuzun mevcut siber güvenlik durumundan endişe ediyorsanız “Siber Güvenlik Ön Değerlendirme Kontrolü”nüzü sizler için 24 saat içinde ücretsiz olarak yapıyoruz.
 

ASSA, BT sürecinizin ihtiyaçları ve hedefleri ile uyumlu olarak kritik süreçleriniz için en üst düzeyde siber güvenlik koruması sağlayan bir strateji oluşturmayı hedeflemektedir. Misyonumuz siber güvenlik saldırılarına karşı tüm süreçlerinizi hazırlamak ve korumaktır.

 

Siber güvenlik stratejinizi birlikte oluşturarak; sürdürülebilir ve yönetilebilir bir siber güvenlik ekolojisi inşa ediyoruz. Sürekli güvenlik ve performans optimizasyonunuzu sağlamak için dinamik sistem izleme yönetimi ile günümüzde ortaya çıkan siber tehditlere karşı sizleri korumak üzere 7/24 uzaktan destek sunuyoruz.
 

ASSA siber güvenlik danışmanlığı ve stratejik çözümleriyle siber dünyada bir adım önde olun.

 

Güvenlik Risk Yönetimi

 Güvenlik Uyum Denetimi, Süreç Analizi: ISO 27001

 Güvenlik Analizi, Sızma Testleri (Altyapı, Network, Uygulama)

  Güvenlik Mimarisi Tasarımı, Planlaması

  Güvenlik İzleme ve Loglama

 Güvenlik Altyapısı Kurulumu