MİLLİ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Uçtan Uca Milli Entegre Çözümler

PARS ASSA milli yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile güvenlik alanında her türlü ihtiyacı karşılayabilecek çözümler sunmaktadır. Uçtan uca ihtiyaca göre özelleştirilmiş milli entegre çözümler ile alanında fark yaratmayı hedeflemektedir. PARS ASSA tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemleri ile kamu ve özel sektör kurumlarının projeler oluşturmaktadır.

KENT GÜVENLİK SİSTEMLERİ

PARS ASSA Kent Güvenlik Sistemleri,  kamusal güvenliğin sağlanması için milli entegre çözümler sunmaktadır. PARS ASSA yüksek düzeyde verimli, ekonomik, güvenilir ve ölçeklenebilir teknolojileri ile kentsel yaşam alanlarının karakteristik özelliklerine göre en doğru çözümleri sağlar.
PARS ASSA 7 gün 24 saat çalışan, zorlu dış ortam koşullarında güvenilir, en uzak yerlere ulaşan ve şehrin günlük rutinini bozmayan sağlam ağ altyapısı sağlayarak en üst düzeyde kent güvenliğinin sağlanmasını hedeflemektedir.

PARS ASSA Kent Güvenlik Sistemleri;
 Hareketli Güvenlik Kameraları,

 Sabit Güvenlik Kameraları,

 Görüntü Kaydedici,

 Görüntü Kayıt ve İzleme Yazılımı Teknolojileri ile Birlikte,

 Araç Takip Sistemi,

 Yüz Tanıma Sistemi,

 Karar Destek Sistemi,

 Suç Analiz Sistemi,

 Akıllı Sistemi,

 Ek bileşenleri  güvenli kent kavramına yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır.

 

YERLEŞKE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

PARS ASSA üniversitelerin yaşam alanları olan yerleşkeler için özelleştirilmiş çözümleri ve AR-GE çalışmaları ile en doğru çözümleri sunmaktadır. Yerleşke Güvenlik Sistemleri; üniversitelerin yapısını  ve  fiziksel koşullarını detaylı olarak analiz ederek inovatif ve ekonomik çözümlerinin yanı sıra satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübesi ve  eğitimli personeli ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

PARS ASSA Vücut Sıcaklığı Belirleme Sistemi, toplu yaşam alanlarında termal kamera yardımıyla vücut sıcaklığı belirlenerek yüksek vücut sıcaklığı olan bireylerin tespit edilmesine yardımcı olmaktadır. PARS ASSA Vücut Sıcaklığı Belirleme Sistemi yüksek vücut sıcaklığı ölçümü ile potansiyel olarak ateşi olan bireylerin tespit edilmesinde bir teşhis aracı olarak kullanılmakta ve viral hastalıkların yayılmasını veya SARS gibi bakteri enfeksiyonlarının belirlenerek erken önlemlerin alınmasını amaçlamaktadır. 
 

PARS ASSA yerleşkelerde bütünleşik olarak; 

 Normal veya Termal Kameralarla Çevre Güvenliği,

 Sınır İhlali Uygulamaları,

 Yüz Tanıma Sistemi,

 Araç Tanıma Sistemi,

 Video Analiz Sistemleri ile Güçlendirilmiş Yönetim ve İzleme Çözümleri.
 

PARS ASSA Vücut Sıcaklığı Belirleme Sistemi

Yapay Zeka, Derin Öğrenme ve Makine Öğrenme ile özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

 

TESİS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

PARS ASSA Tesis Güvenlik Sistemleri ticari ve endüstriyel işletme alanlarında güvenlik operasyonlarını geliştirerek, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş uçtan uca entegre edilmiş endüstriyel güvenlik çözümleri sunmaktadır. Güvenlik operasyonlarının kolaylığını sağlamak için; tehdidin  tespiti  ve tanımlanması, bilgi yönetimi, müdahale  birimleri yönetimi ve tesis içi ve dışı ile haberleşme ağının sağlanmasını sağlamak üzere teknoloji entegrasyonu ile birlikte özelleştirilmiş endüstriyel çözümler sunmaktadır. 

Scada entegrasyon hizmetleri ile en yüksek verimi sağlamanızda ve güvenliğin kesintisiz yerine getirmesinde destek olacak çözümlerimiz ile işletmenizin 7/24 izlenmesi ve korunmasına katkı sağlıyoruz.
 

PARS ASSA Tesis Güvenlik Sistemleri;

 Hareketli Güvenlik Kameraları,

 Sabit Güvenlik Kameraları,

 Görüntü Kaydedici,

 Görüntü Kayıt ve İzleme Yazılımı Teknolojileri ile Birlikte,

 Araç Takip Sistemi,

 Yüz Tanıma Sistemi,

 Karar Destek Sistemi,

 Suç Analiz Sistemi,

 Akıllı Sistemi,

 Ek bileşenleri ile güvenli tesis kavramına yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır.


IP CCTV Sistemleri

PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ

PARS ASSA Akıllı Plaka Tanıma Sistemleri, sisteminin kullanılacağı ortamın özelliklerinin analizlenmesi sonucunda en etkin çözümün elde edilmesini sağlayacak şekilde yapılandırılmaktadır.

Plaka tanıma sistemi yapay sinir ağları ve derin öğrenme teknolojilerini kullanarak tüm plaka veri setlerini tanımlayacak şekilde bir öğrenme algoritmasına sahiptir. Yürütülen AR-GE çalışmaları sonucunda klasik plaka tanıma sistemlerinden farklı olarak kendi öğrenen, daha etkin ve hızlı sonuçlar üretebilen PARS ASSA Plaka Tanıma Sistemleri en etkin çözümleri sunmaktadır.

 

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

 

PARS ASSA Yüz Tanıma Sistemleri canlı veya kayıtlı görüntüyü kullanarak bir kişinin yüzünü kayıtlı yüzlerden oluşan veri tabanıyla otomatik olarak eşleştirilir ve yüz eşleşmelerinin bildirilmesini ve uyarılmasını gerçekleştirir. PARS ASSA Yüz Tanıma Sistemleri derin öğrenme ve makine öğrenme teknolojilerini kullanarak geleneksel yüz tanıma sistemlerinden farklılaşarak en etkin çözümü sunmaktadır.

 

SINIR GÜVENLİK SİSTEMLERİ

PARS ASSA Sınır Güvenlik Sistemleri ulusal güvenlik için hayati bir öneme sahip olan sınırlarda en yüksek düzeyde güvenlik önlemlerinin alınmasını amaçlamaktadır. PARS ASSA, sınır kontrolünde, havaalanları gibi kritik altyapı alanlarında, kıyı, liman ve denizcilik ortamlarında termal görüntüleme ile geliştirilmiş kameralar ile güvenlik sorunlarının en aza indirilmesini sağlayacak esnek, ekonomik ve yapıya göre uyarlanmış çözümler sunmaktadır. Sınır bölgelerinde, uzun mesafelerde, tamamen karanlık, sis, kar, güneş ışığı gibi zor ve öngörülemeyen hava koşullarında tehditleri ve olası güvenlik ihlallerini tespit edilmesi için gerekli teknolojik alt yapı mevcut koşullara uygun üretilen senaryolara göre yapılandırılmaktadır.